Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Maks - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Zamkowa

Łapalice(Maks + 10 km)

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentuję Państwu dom położony jest w wyjątkowo malowniczej części Kaszub, w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na jezioro Rekowo oraz otaczającą przyrodę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Przyjaźń(Maks + 22 km)

889 000 zł132,10 m² 6 729,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń oraz doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Gdańska. Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,1 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Gdyńska

Żukowo(Maks + 22 km)

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 79. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta, samego Żukowa oraz obwodnicy. Do centrum zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kościerzyna(Maks + 18 km)

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Kościerzynie, przy ul. Długiej. W skład oferty wchodzą dwa niezależne budynki mieszkalne usytuowane na dwóch działkach o łącznej powierzchni 641.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Borek Kamienny

Borek Kamienny(Maks + 19 km)

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kartuska

Dzierżążno(Maks + 15 km)

647 000 zł124,49 m² 5 197,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim, odbióry do 31.10.2026, lokal 1.1 LOKALIZACJA Dzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Długa

Lewino(Maks + 20 km)

495 000 zł98 m² 5 051,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

*** lewino *** dom parterowy *** do wykończenia *** interesująca okolica*** lokalizacja : Lewino - gmina Linia , wieś położona w malowniczej okolicy Pojezierza Kaszubskiego. 2 najbliższe jeziora:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary(Maks + 23 km)

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lewinko

Lewinko(Maks + 21 km)

898 999 zł120 m² 7 491,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny - Lewinko, gmina Linia Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom całoroczny z użytkowym poddaszem, położony w malowniczej miejscowości Lewinko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szymbark

Szymbark(Maks + 7 km)

889 900 zł128,90 m² 6 903,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w Szymbarku. Dom wybudowany w 2013 roku, powierzchnia użytkowa 128,9 m2, w skład którego wchodzi: - salon z kuchnią oraz jadalną 42,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Maks

Maks,pomorskie

348 000 zł98 m² 3 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

| dom na zdjęciach wg. projektu: 'decyma 2_547' wybudujemy w 3 miesiące za gotówkę, a w kredycie dłużej. W cenie jest działka ( 67 tys.) oraz dom (281 tys.) w stanie deweloperskim.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij